לגליון הראשון של כתב העת הדיגיטלי - לחצו

 

אנו שמחים להודיע על השקתו של כתב עת דיגיטלי חדש, היוצא בשיתוף פעולה של רשת המחקרים בעברית של SSRN, והעמותה למשפט ציבורי בישראל; ואשר יעסוק בתחומי המשפט הציבורי (כתב העת הדיגיטלי למשפט ציבורי HRN PL - Public Law).

רשת המחקרים בעברית ,(HRN) שהיא חלק מאתר ,SSRN משמשת כבמה עיקרית להצגת מחקרים שפורסמו או שנמצאים במהלך עבודה ומאפשרת להעלות מאמרים בעברית, לחפש את פרטיהם השונים בעברית, ולהשתמש בממשק עברי לצורך רוב הפעולות באתר, שמשמש מאגר פתוח למחקרים עדכניים בתחומי מדעי החברה והרוח. כחלק מהשירותים שהיא נותנת, הרשת כוללת מספר מאגרי מאמרים ייעודיים העוסקים בנושאים שונים ואשר במסגרתם מופצים כתבי עת דיגיטליים, eJournals, המכילים את מיטב המחקרים החדשים המועלים לרשת SSRN.

במסגרת השקת כתב העת למשפט ציבורי יתווסף לרשת HRN מאגר מאמרים ייחודי עבור מחקרים העוסקים במשפט ציבורי. העלאת מאמרים למאגר זמינה באופן חופשי למנויים/ות בו, והיא על אחריותם/ן. כתב העת הדיגיטלי למשפט ציבורי יכלול מאמרים שייבחרו על ידי העורכים מתוך המאמרים שיועלו למאגר, ואשר עוסקים בתחומי המשפט הציבורי השונים, בכללם: משפט חוקתי, משפט מנהלי ומשפט בינלאומי פומבי. כן יכלול כתב העת מאמרים העוסקים בתחומי משפט שונים מהיבטים הנוגעים למשפט ציבורי.

מטרותיו של כתב העת הינן לעודד את הדיון ולקדם את הידע בתחומים אלו, לחבר בין קהילות חוקרים מתחומים ושפות שונות בנושא ולחזק את הקהילה המקצועית החוקרת בתחומים אלו. ניתן להעלות לרשת מאמרים בעברית, בצירוף כותרת ותקציר בעברית ובאנגלית, וכן, מאמרים באנגלית העוסקים במשפט הציבורי בישראל.

רשת HRN מופעלת בחסות הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן יחד עם הפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו. כתב העת למשפט ציבורי יוצא בשיתוף פעולה עם העמותה למשפט ציבורי בישראל.

עורכיו של כתב העת הם: ד"ר אורי אהרונסון, הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן, ד"ר תמר הוסטובסקי ברנדס, הפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו, וד"ר יניב רוזנאי, מזכיר העמותה למשפט ציבורי, בית הספר רדזינר למשפטים במרכז הבינתחומי.

אם אתם/ן כבר רשומים/ות לאתר SSRN אנו מזמינים אתכם/ן להמשיך ולהעלות את מאמריכם/ן או לשלחם אלינו על מנת שנעלה אותם עבורכם/ן. לתקופת זמן מוגבלת, אנו מציעים שירות העלאה של מאמרים קיימים. לפרטים יש לפנות לצוות המערכת בכתובת: [email protected]. אם טרם נרשמתם/ן, אנו ממליצים להירשם כדי להיות מעודכנים במחקרים החדשים ביותר, וכן כדי לקדם את נוכחות המחקר הישראלי ברשת בכלל ואת נוכחותכם/ן המחקרית בפרט. הרישום הינו בחינם באמצעות הקישור: https://hq.ssrn.com/login/pubSignInJoin.cfm?

לעמוד כתב העת הדיגיטלי באתר SSRN לחצו: http://ssrn.com/link/HRN-PL.html

בכדי לקבל את הגיליונות העתידיים של כתב העת יש להירשם דרך הקישורhttp://hq.ssrn.com/jourInvite.cfm?link=HRN-PL

לשאלות נוספות ניתן לפנות לצוות המערכת בכתובת: [email protected].